תאורה לפינות אוכל

אחד המקומות החשובים ביותר בבית הוא פינת האוכל, מיותר להסביר עד כמה המקום הזה נחשב מרכזי בכל בית כמעט. בפינת האוכל עושים את הארוחות המשפחתיות כל ערב, את ארוחת שישי או ארוחת שבת, בפינת האוכל יושבים ההורים בבוקר לשתות קפה, ולעיתים גם לעשות סידורים שונים, כאן מארחים לא פעם חברים וקרובי משפחה וכאן גם יושבים הילדים להכין שיעורים כשהם לא רוצים להיות לבד בחדר שלהם. כל אלה סיבות מספיק טובות בשביל לחפש אמצעי תאורה לפינות אוכל.

הרעיון של אמצעי תאורה לפינות אוכל מתחבר מן הסתם עם הרעיון של שימוש בגופי תאורה למטבח אשר מאפשרים עבודה יעילה ונוחה. ברוב המקרים כיום השימוש הוא בנורות לד למטבח, נורות אשר החליפו את הפלורוסנטים הישנים ואת נורות הליבון הלא איכותיות.

כשאנחנו בוחרים אמצעי תאורה לפינות אוכל אנחנו צריכים להחליט בין מספר אפשרויות. את הבחירה נעשה בהתאם לשטח המקום, כלומר אנחנו צריכים לבחון עד כמה שטח פינת האוכל הוא גדול, והאם מגיע אליו תאורה ממקום אחר גם, נניח מהסלון או מהמטבח. כיום פינות אוכל ממוקמות בין המטבח לסלון ועל כן, אפשר להסתפק בגוף תאורה בודד לפינה שכזו, במידה ולא מגיע אור מהחללים שגובלים עמו, אז יש לשים יותר מגוף תאורה אחד, כאשר אין זה הכרחי לבחור גוף תאורה תקרה, אפשר לבחור גם גוף תאורה עומד, כך נוכל לנייד אותו במידת הצורך למקומות אחרים בבית, למשל להשתמש בו בעת הבישול במטבח.

נקודה שנייה, מאחר ופינת אוכל זה מקום שיושבים בו לא מעט זמן, רצוי שהתאורה לא תהיה מחממת מדי. על כן עדיף להשתמש בפינת האוכל בתאורה שמתבססת על נורות לד בדומה למטבח ולחדרים אחרים בית. נורות אחרות עלול להפיץ חום, דבר שיהפוך את זמן הישיבה בפינת האוכל למאוד לא נעים עבור כל הסועדים.

נקודה שלישית, האור צריך להיות רך ונעים, אסור שהוא יהיה נוקשה ואסור שהוא יהיה מסנוור, רק אור נעים יאפשר לשבת בפינת האוכל וליהנות מהישיבה ומהארוחה בפרט.

לסיום, אם אתם מחפשים תאורה לפינות אוכל או גופי תאורה למטבח, זה הזמן לפנות לרזיאל תאורה. שם תוכלו למצוא מגוון גופי תאורה עם סוגי נורות שונים, ביניהם נורות לד למטבח. צוות המקום ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל עניין ועניין. אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון או דרך האתר והצוות של רזיאל ישמח לעזור לכם.

Leave A Comment