קיים היום מגוון ענק של גופי תאורה שונים הנמכרים כולם תחת הכותרת של – תאורה לבית כאשר הכוונה לסוגים שונים של מנורות שיאירו את החללים השונים בבית. לכל לקוח ההעדפות שלו והמגוון העצום הקיים היום מאפשר את הבחירה בגוף התאורה המתאים הן מבחינת ההתאמה לחלל הרצוי והן בהתאם למחיר אותו מוכן הלקוח להשקיע עבור גוף התאורה.
אז אם בעבר היו נורות ההלוגן אלו שכיכבו בכל הבתים, כאשר לאחר מכן השתכללנו עם התאורה הלבנה של הפלורסנט, הרי שהיום קיים עולם ענק ומגוון עצום של גופי תאורה שונים, חסכוניים יותר או פחות כאשר כולם משמשים את המטרה של הארת הבית.

תאורה לבית – מתאימים את התאורה לחדר

לכל חדר בבית כמו לכל חלל אחר בתחום העסקים, כמו משרדים, חנויות וכדומה, יש צורך בהתאמה של התאורה באופן הנכון על מנת שהמקום יקבל את האווירה הרצויה מבחינתנו. אין ספק כי כאשר מתאימים את התאורה לחלל בהתאם למטרה ולייעוד של החלל הספציפי, הרי שתתקבל האווירה המתאימה והחדר יהיה הרבה יותר פונקציונאלי וישרת את מטרותיו.
נפרט מעט על אודות התאורה הנדרשת בכל חלל בבית על מנת שנבין כי היום כבר באמת אין טעם בתאורה אחידה של פלורסנט או נורת הלוגן רגילה בכל חדר, אלא שנדרשת ההשקעה ומתן תשומת הלב המלאה בבחירה ובהתאמה הנכונה של התאורה בהתאם לעיצוב הרצוי.התאורה במטבח – 
כאשר אנחנו באים לתאר מהי תאורה לבית – אין ספק שראשית עלינו להידרש לתאורה שבמטבח. המטבח מהווה לב ליבו של הבית. היות ומדובר במקום הכי חם – תרתי משמע, שם מתקבצים כולם בכל עת מצא. אנחנו מוצאים את המטבח כתחנה הראשונה מיד לאחר שאנחנו מצחצחים שיניים בבוקר. גם כאשר אנחנו שבים הביתה בסיומו של יום עבודה, המקום הראשון יהיה המטבח. ללגום כוס שתיה חמה או קרה בהתאם למזג האוויר ולרחרח בסירים מה מתבשל היום… גם בין לבין כאשר קצת משעמם לנו, נגיע שוב אל המטבח כדי לחטט במקרר או במזווה…
אין ספק כי מכל חדרי הבית זוכה המטבח לפופולאריות גבוהה במיוחד. חשוב לדעת שבכדי שהמטבח אכן יספק מענה מושלם עבור בני הבית, ויהיה נוח ונעים לכולם לבלות שם, יש להשקיע בעיצוב של המטבח. רבים חושבים כי השקעה במטבח פירושה החלפת הריהוט ושיפוץ של כל החלל.
אז זהו, שממש לא חייבים להשקיע הרבה כסף על מנת להפוך את המטבח לנעים ומזמין. השקעה קטנה בשינוי ובעיצוב של התאורה – זה מה שיעשה את כל ההבדל.
חשוב להשקיע בתאורה נוחה ונעימה שלא תגרום להצללה מצד אחד אך מצד שני שלא תהיה חזקה מידי ודוקרת בעיניים. התאורה מעל משטחי העבודה אמורה להיות יותר ממוקדת כדי שיהיה נוח לעבוד במקום.
כאשר אנחנו פונים להתייעץ עם המומחים בנושא תאורה לבית – נוכל לקבל את כל המידע ואת כל הטיפים לבחירה הנכונה של התאורה במטבח, והתוצאות אכן יעידו על החשיבה וההשקעה, כי המטבח כולו יאיר פתאום באור אחר ומיוחד פי כמה וכמה.התאורה בסלון –
הסלון זהו החלל הבא אשר גם בו אנחנו מוצאים את עצמנו יושבים ומבלים שעות נוספות. אם הסלון שלנו מרוהט עם רהיטים נוחים ומרופדים הרי שנמצא את עצמנו נחים שם מעמל היום עם כוס הקפה והעיתון, נשב שם בחברת האורחים שלנו וגם עם בני הבית. ארוחות שבת וחג ייערכו אף הם בסלון, כאשר התאורה הטובה היא זו שתשלים את האווירה ותיצור את האווירה הרצויה והנעימה בסלון.
כאשרה מדובר בסלון קיימת ההמלצה בדרך כלל ליצור את אפשרויות התאורה המשתנות. את האפשרויות הללו ניתן להשיג בעזרת פיצול של גופי התאורה בסלון למעגלים שונים ונפרדים, המופעלים באמצעות מתגים נפרדים. כך נוכל לבחור בכל פעם את התאורה המתאימה לנו. תאורה עוצמתית בהירה, או תאורה רכה. צהובה ועמומה מעט. חשוב מאוד לשים לב בעת הבחירה בגופי התאורה כי בחרנו בתאורה שתהיה נעימה עבור כל השוהים בסלון. כך לדוגמא חשוב לדעת כי תאורה ממוקדת מידי מעל פינות הישיבה עשויה לגרום לחוסר נעימות עבור היושבים שם ולחילופין תאורה עמומה מידי עשוי לגרום לחוסר נוחות ולראות חלשה. מומחי התאורה ייטיבו לתכנן את התאורה באופן הנכון.

התאורה בחדר השינה –
כאשר מדובר בעיצוב התאורה ובהתאמה הנכונה שלה לחדר השינה, שם יהיה עלינו לדאוג שמצד אחד תהיה תאורה טובה, כזו שתצליח להאיר היטב את החדר כולו אך חשוב גם לדאוג מצד שני שיהיו מנורות בפינות שונות בחדר שם הם יאירו על פי הצורך מבלי שיאירו את כל החדר. כמו לדוגמא מנורת לילה, מנורת שולחן וכדומה. המנורות הממוקדות עשויות לעזור מאוד במקרה והדיירים האחרים בחדר ישנים ואנחנו לא רוצים להאיר את החדר כולו ולהעיר את כולם.
כאשר מדובר בחדר שינה של ילדים המשמש גם כחדר עבודה עבורם לצורך הכנת שיעורי הבית, שינון לקראת מבחנים וכדומה, חשוב לתכנן היטב את התאורה באופן כזה שניתן יהיה לבחור בתאורה המתאימה לשעות היום ולתאורה השונה שתתאים לשעות הערב והלילה. אין ספק כי התכנון הנכון של התאורה יאפשר את השימוש הפונקציונאלי בחדר תוך שקיים מענה לכל מצב ולכל שעה ביממה מבחינת התאורה.
כאשר מדובר בתאורה של חדר שינה הרי שיש הרבה מקום ליצירתיות. אפשר לבחור בגופי תאורה מפתיעים ומיוחדים. כמו לדוגמא מנורות שתלויות לצדי המיטה או מנורות המאירות מהרצפה. כדאי מאוד לדאוג לתאורה שתהיה ממוקמת מאחורי המיטה. כאשר מדובר בתאורה מאוד נוחה ופרקטית.
ישנה גם האפשרות של התקנת גופי התאורה בגוף המיטה, וכך ליהנות מתאורה יותר מעניינת ומיוחדת בחדר.
הבנו כי כל הנושא תאורה לבית הינו נושא מורכב ויש להידרש אליו בכובד ראש. אם לא נתכנן את התאורה באופן מקצועי ובהתאם לצרכים שלנו אנחנו עשויים למצוא את עצמנו עם חדרים בתאורה עמומה מידי או לחילופין עוצמתית מידי כאשר מדובר לעיתים במטרד של ממש.
על כן, כאשר אנחנו עומדים בפני תכנון מחדש של תאורה לבית – ניוועץ עם המומחים בתחום עיצוב ותכנון התאורה, על מנת שנדע להשקיע ולחתור בכיוון הנכון ולבסוף ניהנה מבית שיאיר לנו באור יקרות.

תאורה לבית קונים רק ב – 'רזיאל תאורה'
מחפשים את המקום הנכון לרכישה נכונה של תאורה לבית על מנת שהבית שלכם יקבל את האור הנכון והמתאים לו ביותר?
חשוב לכם להאיר כל חלל בבית בתאורה המתאימה לו ביותר?
פנו אל רזיאל תאורה רק אצל רזיאל תאורה תוכלו ליהנות מפתרונות תאורה מיוחדים אשר יהפכו את הבית לכם למשהו אחר לגמרי.
תשכחו מכל מה שידעתם על תאורה עד היום!
אצל רזיאל תאורה תקבלו מושגים חדשים בכל הנושא של התאורה לבית וגם לגינה.
תוכלו למצוא גופי תאורה ייחודיים אותם לא תמצאו בשום מקום אחר. יצירות מיוחדות בשילוב פורצלן, קרמיקה, זכוכית, מתכת ובד. מיטב המומחים שלנו יעצבו עבורכם את גופי התאורה כדי שגם הבית שלכם יהיה מואר באופן ייחודי, מושלם ומקצועי.
אז למה אתם מחכים? צרו קשר ורזיאל תאורה יאירו גם לכם.

Leave A Comment