פריטים לגינת החלומות

גינה מהווה את ההרחבה האטרקטיבית ביותר לבית שניתן לחלום עליה. אז אם כבר גינה, אז שתהיה זו גינה חלומית מעוצבת, יפהפייה ופונקציונאלית להפליא.

גינה מהווה את ההרחבה האטרקטיבית ביותר לבית שניתן לחלום עליה. אז אם כבר גינה, אז שתהיה זו גינה חלומית מעוצבת, יפהפייה ופונקציונאלית להפליא. עד כמה הגינה תשרת אתכם נאמנה? זה כבר תלוי במספר הפריטים שתשבצו בה, ע"פ תכנון מושכל, מדידות מדויקות ושימוש באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך העניין. להלן כמה מהפריטים היותר אטרקטיביים שתוכלו לשלב בגינתכם.

ג'קוזי ספא מפנק אצלכם בחצר
אם אתם באמת רוצים לפנק את עצמכם, חבל להמתין עד הצימר הבא – כיום ניתן בעלות סבירה להתקין מערכת של ג'קוזי ספא לגינה וליהנות מזרם מים חם ומפנק לאורך כל השנה. הג'קוזי מהווה פינה רומנטית, מקום להירגע בו, לענג את הגוף והנפש ולהשתחרר ממתחי היום יום. וכאשר הוא יוצב בגינתכם תוכלו לנצל את יתרונותיו עד תום. ג'קוזי ספא לגינה, בשונה ממערכות הג'קוזי הביתיות, כולל מערכת עצמית לחימום המים, מגיע במגוון גדלים (החל מזוגי, לרביעייה, שביעייה וכו') יחד עם נתוני הספקי זרמי מים מרשימים ואין שום צורך להחליף את המים לאחר הטבילה. זהו יתרון אדיר בתחזוקת הגינה.

מפסיקים לנפנף ומתחילים להתפנק
גינה חלומית היא גינה המאפשרת ליהנות מארוחות "על האש" בצורה הטובה ביותר. ואם כבר על האש אז מדוע לא לעשות זאת מבלי להתאמץ ובלי שום צורך בנפנופים מיותרים? אמרתם "על האש" בגינה- התכוונתם לעמדת גריל גז נפולאון מפנקת במיוחד. סוג זה של מנגל נדלק בלחיצת כפתור, מאפשר את צליית הבשר באופן שווה בכל פינה על רשת הצלייה, המתקן תמיד נקי ותמיד מוכן לעבודה. ניתן לתכנן פינת ברביקיו מעוצבת הכוללת גריל גז המוצב תחת פרגולה או פתרון הצללה אחר שתבחרו, לרבות עצים, ברזנטים מעוצבים ועוד.

קופצים למים ממש בתוך הבית
וכעת הגענו לחלום הרטוב של כל בעל גינה באשר הוא- בריכת שחייה פרטית במרחק קפיצה מהמרפסת. כיום, לעומת העבר, ניתן ליהנות משעות של בילוי בבריכה בהשקעה שבהחלט משתלמת. בריכות לגינה יכולות להיות חיצוניות (בדר"כ עשויות PVC) אך בהחלט ניתן לקחת בחשבון גם בריכות שקועות (חפורות באדמה) או חצי שקועות אשר נבנות במהירות ובהתאמה אישית (בכל צורה וגודל).

ג'קוזי ספא לגינה, גריל גז מעוצב ובריכה פרטית מפנקת- שלבו את השלישייה המובחרת הזאת יחד עם ריהוט גן יוקרתי וכמה פרגולות וסוככים, וקיבלתם את הגינה המושלמת.

Leave A Comment