עיצוב תאורת גן

עיצוב תאורת גן חייב להיות חלק בלתי נפרד מהליכי התכנון של גן העדן הפרטי שלכם. זה מתחיל עם ההיבט הפונקציונלי והחשוב כל כך של תאורת הגן, אבל נמשך עם העובדה שבחירה נכונה של גופי תאורה – למשל עמודי תאורה לגן – יכולה להפוך את הגינה כולה למרשימה הרבה יותר מבחינה אסתטית.

תאורת גן היא הרבה יותר מתאורה
יש מספר סיבות להשקיע את כל המאמצים בבחירה נכונה של תאורת גן. הראשונה היא שגינה מצריכה לרוב שילוב של מספר גופי תאורה, מכיוון שנהוג להאיר בה חללים נקודתיים: חשבו למשל על שורה של עמודי תאורה לגן, שמאירים יחדיו שביל אבנים. לצד זה נהוג לבחור בגופי תאורה שיאירו את פינת הישיבה בגן, את מוצרי החשמל שבו וכן הלאה. ניתן כמובן להוסיף תאורה היקפית, אבל בדרך כלל תאורה היקפית לבדה לא תוכל לבצע את העבודה.
בשנים האחרונות השתרשה התפיסה לפיה עיצוב תאורת גן מאפשר להעניק לה את הנוכחות ואת המראה שרוצים שהיא תקבל, ואפילו ליצור אווירה ייחודית לגינה. גוף תאורה לד שקוע, לדוגמא, מפגין נוכחות, יוצר תחושת הגדלה של השטח וגם מתאים לחללים קטנים יחסית (כי הוא אינו תופס מקום).
עמודי תאורה לגן, אם לוקחים דוגמא נוספת, מהווים פריט עיצובי בפני עצמו. עיצוב העמודים איננו אחיד או סטנדרטי, ואפשר בהחלט לבצע אותו בצורה יצירתית וייחודית.

המפתח להצלחה: בחירת חברת תאורה
בדרך להגשמת המשימה של עיצוב תאורת גן יש לעבור אצל חברה מומחית בתחום. הדבר הראשון שחשוב לבדוק ביחס אליה הוא את היצע הפתרונות שהיא מספקת מבחינת גופי התאורה ואמצעי התאורה: גוף תאורה לד שקוע, גופים צמודי קיר או תקרה, עמודי תאורה וכן הלאה. ככל שהיצע הפתרונות של החברה רחב יותר, כך גדלים הסיכויים שהיא תוכל להתאים את הפתרון המתבקש לכל גינה או חצר.

רזיאל תאורה היא החברה שתשמח לסייע לכם לבחור באמצעי התאורה האידיאליים עבור הגינה שלכם. החברה מספקת פתרונות תאורה מכל סוג, לרבות גוף תאורה לד שקוע, תאורה תלויה, תאורת צמודת קיר או תקרה וכיוצא באלה. כל מוצר מבית היוצר של החברה תוכנן בקפידה, מתוך מטרה ליצור מראה חיצוני מיוחד באמת.

Leave A Comment