עיצוב תאורה לד

כשאנחנו רוכשים בית עם גינה, חשוב לנו מאוד שהגינה לא רק תשמש אותנו לישיבה באוויר הצח או למשחקים עם הילדים והנכדים אלא גם שתהיה מעוצבת בצורה יפה, בכל זאת עבדנו לא מעט בשביל שתהיה לנו הזכות לחיות בבית עם גינה.

אחד השלבים בעיצוב גינה, הוא עיצוב תאורת גינה. יש מי שמסתפק בתאורה רגילה ויש שמעדיף להשתמש בתאורה חיצונית, אך בשביל ליהנות באמת מהגינה אנחנו צריכים לבחון אופציות של עיצוב תאורת גן אשר גם תשתלב בעיצוב של הגינה וגם תאיר אותה בשעות הכי חשוכות ביום. אחת הדרכים הנכונות לעיצוב תאורת גינה היא באמצעות עיצוב תאורה לד.

תאורת לד מעוצבת

תאורה לד הפכה זה מכבר להיות אחד מסוגי התאורה הפופולאריים ביותר, הן במבנים פרטיים והן במבנים ציבוריים. כך למשל אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר באמצעי עיצוב תאורה לד בגינות רבות, הן פרטיות והן ציבוריות.

להזכירכם, עיצוב תאורה לד היא עיצוב מיוחד שמאפשר לנו ליהנות מתאורה חסכונית אך חזקה, ידידותית לסביבה, בטוחה ונעימה, תאורה שאפשר לשלוט עליה באופן מלא. עיצוב תאורה לד בא לידי ביטוי באמצעים שונים, החל מעיצוב תאורה עומדת, עיצוב תאורה שקועה, מנורות תלויות, ספוטים חלוקי נחל, מנורות קיר ועוד. כמובן שכל אחד ממאפייני עיצוב אלה צריכים להתאים לעיצוב תאורת גן ולמאפיינים של הגן, על כן עלינו להתייחס למספר נקודות בעיצוב הגן לשם תאורה.

ראשית, מבנה הגינה. יש גינות שהן פתוחות לגמרי ויש גינות שהן בחלקן מקורות על ידי שטח בנוי או על ידי פרגולה מותקנת. העיצוב של הגינה משפיע על אופן עיצוב תאורה לד במקום, סוגי גופי התאורה בהם נוכל להשתמש.

שנית, שטח הגינה, ככל שהגינה גדולה יותר כך מוטב להשתמש ביותר גופי תאורה על מנת להאיר את כל חלקיה. רצוי מאוד שהמרווח בין חלק לחלק יהיה סביר, לא גדול ולא קטן מדי.

שלוש, יש לבחון את המיקום של הגינה ביחס לבתים אחרי. אם מדובר בגינה שגובלת עם מבנים אחרים, אפשר להניח שלא יהיה לה הרבה אור ולכן מוטב להתקין גופי תאורה חזקים ומאירים. במידה ולא כך המצב, ייתכן ונוכל להשתמש יותר בתאורה טבעית ולא נצטרך בהכרח להשתמש בגופי תאורה רבים.

בשביל לקבל עוד המלצות על עיצוב תאורה לד לגינה, זה הזמן לפנות לרזיאל תאורה, החברה המובילה בעיצוב, מכירה והתקנה של גופי תאורה לבית ולגינה. זה הזמן שלכם לפנות אליהם ולקהל מגוון הצעות מחיר שיוכלו לעזור לכם בעניין.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
גופי תאורה לדים

Leave A Comment