נברשות מעוצבות

את ההגדרה של נברשות סביר להניח שאתם מכירים: זהו גוף תאורה תלוי, הנמצא בתוך חדר או חלל אחר במבנה. בדרך כלל תולים את הנברשת על התקרה, אם כי במצבים מסוימים ניתן למקם אותה על הקיר. מה שרבים מהאנשים אינם יודעים הוא שיש כיום היצע רחב של נברשות מעוצבות, שמצליחות לא רק לבצע את עבודתן – אלא גם לשדרג את המקום בו הן מוצבות.

כל עיצוב הוא בגדר אפשרות
נברשות מעוצבות מכניסות אותנו לשדה משחק רחב מאד, בו נראה שכל עיצוב הוא בגדר אפשרות. גוף תאורה תלוי מהסוג הזה יכול להיות בגדלים, בצורות ובעיצובים שונים, עם שילוב של מגוון חומרי גלם. התוצאה היא נברשת בעלת נוכחות, לעיתים עד לרמה של יצירת תחושת התפעלות אצל כל מי שנחשף לנברשת.
זאת, כמובן, לצד ההיבט הפונקציונלי הברור של הנברשות – גוף תאורה תלוי שמאפשר להפיץ אור בצורה יעילה לחללים גדולים יחסית. נברשות עשויות לכלול נורות מגוונות, שמרכיבות יחדיו את התמונה המלאה של התאורה.

ממש לא לעשירים בלבד
ייתכן שגם אתם מכירים את ההנחה לפיה נברשות, ובעיקר נברשות מעוצבות, כרוכות בהוצאה של סכומי עתק. יכול להיות שזה היה המצב בעבר, אבל כיום הוא שונה. המחירים של הנברשות הם בהחלט סבירים, כאשר חברות שונות בשדה המשחק מציעות מפעם לפעם גופי תאורה במבצע.
מכאן נובע שבמצב הנוכחי מדובר באחת הרכישות היותר משתלמות שאפשר לבצע עבור הבית או המבנה, כזו שהעלויות שלה בטלות בשישים מול היתרונות.

המטרה: עיצוב אומנותי באמת
אם יש גופי תאורה שמאפשרים "להתפרע" ולפרוץ את גבולות העיצוב, יהיו אלה בוודאי הנברשות. מרחב התמרון בעיצוב שלהן הוא רחב בהחלט, כאשר אמנים בתחום – וזו בהחלט ההגדרה הנכונה שלהם – יוכלו ליצור נברשות שפורצות את גבולות הדמיון. הפנייה למומחים אלה הופכת למומלצת בהתחשב בעלויות הייצור הסבירות של הנברשות בימינו, ובאופציה שקיימת כיום למצוא גופי תאורה במבצע.
מחפשים גופי תאורה במבצע? רוצים נברשות מרשימות בהחלט? רזיאל תאורה היא חברה מומחית בתחום התאורה, שעוסקת בין היתר בתכנון ובייצור נברשות מעוצבות. הניסיון הרב של אנשי החברה, חומרי הגלם המשובחים והדמיון חסר הגבולות הם שיוצרים את ההבדל מבחינת הלקוחות שלה.

Leave A Comment