אחד השינויים הגדולים שהתרחשו בתחום של מוצרי תאורה הוא יצירת התפקיד של יועץ תאורה בקרב חנויות וחברות שעוסקות בתחום מול הקהל הרחב.

תפקידו של יועץ תאורה נע במספר ספקטורים כשהבסיסי שבהם הוא לאפשר לנו למצוא את מוצרי התאורה שמתאימים לנו ביותר, הן לשימוש ביתי-פרטי והן לשימוש משרדי-מקצועי. במקום שאנחנו נצטרך לבחור בעצמנו גופי תאורה מסוגים שונים בלי לדעת עד כמה הם יכולים להתאים לצרכים שלנו, בלי להכיר את ההבדלים ביניהם והאם הם יכולים לספק לנו את העבודה הנדרשת כמו שאנחנו מצפים. צריך לזכור שמוצרי תאורה שאנחנו רוכשים אמורים לשרת אותנו זמן רב, ולכן עלינו לקחת בחשבון שאנחנו לא נחליף אותם לעיתים תכופות, יועץ תאורה ידע להכיר בכך ולייעץ לנו איזה מוצרים יכולים לשרת אותנו נאמנה.

מלבד בחירת מוצרי תאורה מתאימים, יועץ תאורה גם ידע להוביל אותנו להשתמש במוצרים של חברת תאורה מתאימה. חברה שמוצריה מתאימים לשירות ביתי או לשירות משרדי. הוא ידע להסביר לנו על כך מוצר ומוצר ואת ההבדלים ביניהם. לכן יועץ תאורה יכיר במובנים רבים, לא רק בין המוצרים השונים אלא גם בין החברות השונות, הוא ידע לספר לנו איזה מבין החברות נחשבת טובה יותר, איזה מבין החברות נחשבת אמינה יותר, ואיזו חברה המוצרים שלה יכולים להתאים לנו יותר.

יועץ תאורה טוב הוא כזה שיגיע איתנו למקום בו אנחנו רוצים להתקין את מוצרי התאורה, הוא יבחן את השטח על פי גודלו, הוא יבחן את רמת התאורה שנכנסת למקום, וכן את אופי המיקום בו אנחנו רוצים או צריכים להציב את גוף התאורה. לפיכך הוא ידע איזה מוצר יתאים לנו יותר ובמה כדי לנו לבחור. יועץ תאורה מתמחה במדידת השטחים, ובהערכות לגבי כניסת אור מזוויות שונות.

חשוב להבהיר יועץ תאורה אמור מצד אחד לספק לנו את המידע האמין והטוב ביותר שיכול לשרת אותנו, מצד שני הוא מן הסתם ידאג למכור לנו את המוצרים של חנות או חברת תאורה בהן הוא עובד. לכן מומלץ להיעזר ביועץ שעובד במקום איכותי, כך נוכל ליהנות ממוצרי תאורה איכותיים.

לשם כך, אנחנו ממליצים לכם להיעזר ביועצי תאורה של רזיאל תאורה, יועצים מובילים ומנוסים בחברה לה מוצרי תאורה ברמה הגבוהה ביותר, מוצרים שמתאימים לשימוש ביתי וכן לשימוש משרדי. כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר פרטים והיועצים יחזרו אליכם בהקדם עם מגוון המלצות ועצות לייעוץ לבית ולמשרד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
גופי תאורה

Leave A Comment