חברות תאורה

התכלית העיקרית של חברות תאורה די ברורה: לעסוק בייצור, בשיווק או בהתקנת גופי תאורה שיבצעו את עבודתם היטב ויאפשרו למי שמתקין אותם שקט נפשי. כאשר בוחנים את התחום מבינים שיש היצע גדול של חברות בתחום, שאולי נראות דומות על הנייר, אבל בפועל – ההבדלים ביניהן גדולים.
על הדגשים העיקריים בבחירת חברת תאורה, לרבות המלצה על חברה מהשורה הראשונה שעוסקת בייצור או התקנת גופי תאורה, במאמר הנוכחי.ההיצע כן קובע
חברות תאורה נבדלות זו מזו בהרבה מאד פרמטרים, ביניהם היצע גופי ואמצעי התאורה שהן מספקות. כלל האצבע כאן הוא שככל שהחברה מספקת יותר פתרונות – ואלו יכולים להיות גופי תאורה לבית, לחצר או אפילו תאורה לחתונה – כך גדלים הסיכויים שהוא תוכל לספק מענה לכל לקוח המגיע אליה.
בין אמצעי התאורה השונים ניתן להבדיל בדרכים שונות. זה מתחיל עם המיקום ועם צורת ההתקנה של גוף התאורה, בו יש הבדל משמעותי בין מנורות צמודות תקרה, מנורות תלויות, מנורות עמידה, מנורות קיר או תאורת חוץ. הבחנה אחרת היא סוג הנורה, המבחינה בין נורת לד, נורת ליבון, נורת פלואורסנט וסוגים אחרים: מבחינת עוצמת התאורה, הנצילות, החיסכון בחשמל וכן הלאה. יש שמחלקים את התאורה בהתאם למטרות שלה, דוגמת תאורה לעסקים מול תאורה לחתונה.

מקוריות כמילת מפתח בבחירת חברות תאורה

במהלך השנים הלכה והשתרשה התפיסה לפיה גופי תאורה הם הרבה יותר מאשר פריטים פונקציונליים בלבד, אלא פריטי נוי לכל דבר ועניין. התקנת גופי תאורה כיום חייבת להתבצע תוך כדי בחינה של התאמת הגופים לחלל המיועד להם: חושבים מה האווירה שרוצים שתיווצר באמצעות הגופים וגם כיצד התאורה יכולה לשדרג את העיצוב. יש חברות תאורה שהמומחיות שלהן היא ליצור את גופי התאורה המיוחדים והמרשימים יותר, עד לרמה של יצירות אמנות לכל דבר ועניין.

חברת רזיאל תאורה הוקמה בשנת 1991 על ידי רזיאל גבי, אמן קרמיקה ופורצלן. החברה עוסקת מאז ועד היום בייצור מוצרי תאורה ייחודיים ואומנותיים שלא תמצאו מקוריים ויפים מהם בתחום: בין אם תאורה לבית, תאורת חוץ, תאורה לחתונה או תאורה לכל מטרה אחרת. היא מצליחה להתבלט לעומת חברות תאורה אחרות בהיצע המוצרים, באיכות שלהם ובמראה האסתטי הייחודי.

Leave A Comment