גופי תאורה צמודי תקרה

רוצים ליצור אוירה שונה באותו חלל בלי מאמץ ובלי הצורך להחליף גופי תאורה? רוצים לשמור על פרקטיות מבלי לוותר על אסתטיקה? בואו להכיר את הטרנד החדש שזכה לפופולריות בשנים האחרונות: גופי תאורה צמודי תקרה שהם גם פרקטיים וגם אסתטיים. לגופי תאורה צמודי תקרה יש מספר יתרונות מעצם קיומם, למשל:

  1. הם מפיצים כמות גדולה של אור ולרוב יש אפשרות לעמעמו כדי לשנות אוירה
  2. הם חוסכים במקום ומתאימים במיוחד לחדרים קטנים
  3. הם מתאימים לחדרים בעלי תקרה נמוכה משתי סיבות : הם נותנים תחושה של גובה ושל חלל גדול יותר.
  4. הם מתאימים לנורות לד שחוסכות חשמל
  5. הם מתאימים למגוון של עיצובים ולמגוון של מיקומים : חדרי שינה, סלון, מטבח ועוד.

בואו נתמקד לדוגמה בסעיף האחרון – העובדה שכיום ניתן למצוא גופי תאורה צמודי תקרה במגוון עיצובים מאפשרת להתאימם לעיצוב בבית.  למשל : גופי תאורה מסוג לד שהם צמודי תקרה יכולים לשמש כפריט עיצובי ולתת עומק לחלל.
אמנם, גופי תאורה צמודי תקרה הם כאמור אופציה נפוצה כיום אך עדיין נדרשת לכך מומחיות : תכנונם וייצורם חייב להיעשות ע"י חברה מקצועית. חברת רזיאל תאורה מייצרת גופי תאורה כאלו שהם אומנותיים ומיוחדים מבלי לוותר על האיכות, החדשנות, השירות והמקצועיות.

בחירת גוף תאורה צמוד-תקרה מתאים

למעשה, רכישת גופי תאורה מחברה זו מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות נוספים, למשל : כל גופי התאורה שמיוצרים בחברה זו נושאים תו מחיר שווה לכל נפש וכיס. ולא פחות חשוב – הם מקפידים על זמני אספקה מהירים במיוחד ומאפשרים התאמה אישית, כלומר : מענה לדרישות המיוחדות של הלקוחות.
אם אתם אדריכלים, מעצבי פנים, יועצי תאורה או סתם מחפשים גופי תאורה לבית – אתם מוזמנים להתקשר לחברה בטלפון 072-33-80179 או להגיע לחנות המפעל בסתת 18 מודיעין. החנות כוללת אולם תצוגה חדש ומרשים ואנחנו בטוחים שהבחירה בין המוצרים השונים תהיה קשה.

החנות פתוחה כל יום מ-09:00 עד 20:00 ובימי שישי בין 08:30 ל-14:00 . לרשותכם גם עמוד פייסבוק שבו תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים של החברה וממגוון הפרויקטים שביצעה. 

Leave A Comment