גופי תאורה מעוצבים

כיום בניגוד לעבר עיצוב פנים אינו נחשב למותרות אלא הוא הכרח מסיבה אחת : עיצוב זה משלב הן אלמנטים אסתטיים והן אלמנטים פרקטיים. גופי תאורה מעוצבים (למשל : מנורות עמידה, מנורות קיר ומנורות תלויות ) הם חלק מעיצוב פנים והם קובעים את האווירה בחללי הבית השונים.
למעשה, גופי תאורה מעוצבים הם אלו שקובעים את הדינמיקה בבית הודות לאוירה שהם יוצרים : אינטימיות בחדרי השינה ופעלתנות בסלון ובמטבח. זו אולי נראית מלאכה פשוטה אך למעשה זוהי מלאכה מורכבת שמצריכה ידע ונסיון. מלאכה זו מצריכה שקלול של מספר פרמטרים, למשל :

  1. הזמן שבו שוהים בכל חלל וחלל, למשל : אור חלש מתאים למקומות שבהם שוהים פרקי זמן קצרים.
  2. גון האור – צהוב, שקוף ועוד
  3. הסוג של הנורה – נורת לד, נורת ליבון ועוד.
  4. החומרים שמהם יוצרו גופי התאורה – פלסטיק, זכוכית, מתכת וכו'

כיום אמנם קיימים גופי תאורה מעוצבים שונים ולכאורה מלאכת הבחירה היא קלה. למעשה, המצב הוא בדיוק הפוך כי גופי תאורה אלו מצריכים התאמה על ידי אנשי מקצוע. למשל : יועצי תאורה שמתאימים את גופי התאורה ללקוחות. אבל במקום להתאים את גוף התאורה הקיים לחלל אפשר מראש לעצב גוף תאורה מתאים.
חברת רזיאל תאורה מומחית בייצור של גופי תאורה מעוצבים בהתאמה לדרישות ספציפיות של הלקוחות. כל גופי התאורה שמייצרת החברה משלבים איכות, חדשנות ומקצועיות ואתם נהנים גם משירות, מחיר שפוי וזמני הספקה מהירים.
חברה מפעילה הן חנות מפעל והן אולם תצוגה במקום אחד : הסתת 18 מודיעין. המקום מעניק שירות לכל מי שצריך ייעוץ בתחום : אדריכלים, מעצבי פנים, יועצי תאורה וכל מי שבונה או משפץ בית.

ההגעה למקום פשוטה במיוחד הודות לכבישים המרכזיים הסמוכים : כביש מספר 1, כביש 6 וכביש 431. בנוסף ניתן להגיע למקום באמצעות הרכבת הודות לקרבתו לתחנת הרכבת פאתי מודיעין.
החנות ואולם התצוגה פתוחים כל יום מ-09:00 ועד 20:00 ובימי שישי מ-08:30 ועד 14:00. לרשותכם עומד גם עמוד פייסבוק שבו תוכלו להתרשם ממגוון מוצרי החברה וממבחר הפרויקטים שביצעה.

Leave A Comment