גופי תאורה מחירים

כל מי שמעצב או בונה את ביתו יודע שלגופי תאורה מחירים שונים מסיבה אחת : הם משלבים הן אלמנטים פרקטיים והן אלמנטים אסתטיים. כמו בכל מוצר, גם המחירים השונים של גופי תאורה מייצגים רמות שונות של איכות ושל עיצוב. אבל זה ממש לא הכל ולפניכם שתי עובדות נוספות שמשפיעות על המחירים :

  • עובדה מספר 1 – העובדה שגופי תאורה הם מוצר שמתאים לחללים שונים, למשל : מנורות ניאון יוצרות אור חזק ואחיד בחללים ציבוריים גדולים לעומת ספוטים שממקדים את האור.
  • עובדה מספר 2 – לגופי תאורה מחירים שונים בהתאם לאוירה שהם יוצרים : אוירה דינמית בשטחים ציבוריים כמו סלון ומטבח ואוירה אינטימית בחללים פרטיים כמו חדרי שינה.

למעשה, מחירים של גופי תאורה לחללים שונים בבית ובמשרד משתנה היא לכן תלויה במספר פרמטרים כדוגמת :

  1. מהות החלל ומשך הזמן שבו שוהים באותו חלל.
  2. הצבע של האור : צהוב, שקוף וכו'.
  3. הסוג של הנורה : לד, ליבון וכו'.
  4. החומרים שמהם יוצרו גופי התאורה : פלסטיק, זכוכית, מתכות וכו'.

למעשה, התאמת גופי תאורה קיימים לחללים השונים מצריכה עבודה מקצועית של מומחים אבל למה שלא תשנו דיסקט. כיום ניתן לייצר גופי תאורה בהתאמה אישית ותוך מענה לדרישות ייחודיות.
זה בדיוק מה שעושה חברת רזיאל תאורה ממודיעין. החברה מייצרת גופי תאורה שמשלבים איכות, חדשנות, מקצועיות ואתם נהנים ממוצרים מעולים, משירות אדיב, ממחירים זולים ומזמני הספקה מהירים. למעשה, מי שאמר שלגופי תאורה מחירים גבוהים כנראה לא שמע על רזיאל תאורה.
החברה מפעילה אולם תצוגה וחנות מפעל שפתוח לאנשי מקצוע כמו אדריכלים ומעצבים ולקהל הרחב. הגישה למקום (הסתת 18 מודיעין) קלה במיוחד הודות לקרבתו לכבישים הכי מרכזיים בארץ : כביש מספר 1 , כביש 6 וכביש 431. בנוסף, המקום קרוב לתחנת הרכבת פאתי מודיעין כך שהוא נגיש גם לבאים ברכבת.
אולם התצוגה פתוח בשעות נוחות במיוחד : כל יום מ-09:00 ועד 20:00 ובימי שישי מ-08:30 עד 14:00. לחברה גם עמוד פייסבוק מקצועי ובו מבחר מוצרים ודוגמאות לפרויקטים שביצעה.

Leave A Comment