גופי תאורה לחדרי ילדים

בחירה נכונה של גופי תאורה היא מפתח מרכזי לעיצוב של לא מעט בתים וחדרים, וזאת לצד הפן הפונקציונלי של גופי התאורה. יש מקרים בהם יש להעניק תשומת לב גדולה עוד יותר לבחירה, כי החשיבות שלה מכרעת פי כמה. גופי תאורה לחדרי אמבטיה, למשל, או גופי תאורה לחדרי ילדים – בהם יעסוק המאמר הנוכחי. אז איך תקבלו את ההחלטה הטובה ביותר? ואיזו חברה תוכל לסייע לכם?

גופי תאורה, חדרי ילדים ומה שביניהם
גופי תאורה לחדרי ילדים צריכים לעמוד במספר דרישות כדי שהם יוכלו לבצע את עבודתם נאמנה. ראשית, העיצוב של הגופים רצוי שיהיה ידידותי ככל האפשר. ניתן למצוא כיום וריאציות רבות של גופי תאורה המיועדים לחדרי ילדים, בעיצובים שילדים אוהבים ובצורות שהן הכל חוץ מאחידות. כך למשל אפשר לבחור בין גוף תאורה עליו מצוירות דמויות ילדים אהובות (מיקי מאוס, ספיידרמן וכן הלאה), לצד גופי תאורה שקועים לד שיוצרים יחדיו צורה מרשימה כלשהי.
דגש חשוב אחר בהתאמת גופי תאורה לחדרי ילדים חייב להיות מושם על הפן הפונקציונלי שלהם. גופי התאורה לחדרי הילדים, בין אם גופי תאורה שקועים לד, גופי תאורה תלויים או אפילו מנורות קריאה, צריכים להבטיח שתמיד יהיה לילד מספיק אור לביצוע כל מה שירצה לעשות בחדר: משחק, צפייה בטלוויזיה, עבודה על המחשב, קריאת ספר ועוד.
כתוצאה מכך נהוג לשלב בחדרים אלה בין מספר גופי תאורה שונים, ולא רק תאורה היקפית כללית. אפשר לראות דוגמאות לכך גם בחדרים אחרים של הבית, למשל תאורה לחדרי אמבטיה שכוללת מעבר לתאורה ההיקפית גם תאורה נקודתית מעל המראה, בסמוך לארון וכן הלאה.

אז איך מתחילים?
מחפשים גופי תאורה לחדרי ילדים? מעוניינים למצוא גופי תאורה שקועים לד באיכות גבוהה? רזיאל תאורה תשמח לעמוד לשירותכם. החברה עומדת בחוד החנית של תחום התאורה בישראל, בו היא פועלת מזה כ-25 שנה. החברה עוסקת בעיצוב גופי תאורה מיוחדים המבוססים על קרמיקה ועל פורצלן, ומצליחה לייצר פריטים מיוחדים ומקוריים שהופכים את התחום לאמנות.
בחנות המפעל של החברה תמצאו את כל הפתרונות הדרושים בתחום, החל מתאורה לסלון או למטבח, דרך תאורה לחדרי אמבטיה ועד לתאורה לחדרי שינה, לרבות חדרי ילדים.

Leave A Comment