גופי תאורה לדים

כמה פעמים שמעתם מחברים וקרובי משפחה, שזה הזמן להחליף את התאורה בבית לתאורת לד? כמה פעמים הציעו לכם לרכוש גופי תאורה לד למטבח או לחדרים אחרים ולהחליף את נורות הליבון הישנות. תקשיבו לעצות שקיבלתם, הן נכונות.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פרטיים, בעלי עסקים ואף רשויות ציבוריות עוברים משימוש בנורות ליבון לשימוש בגופי תאורה לדים. יש לכך שורה של הסברים, כשבראש ובראשונה ההסבר המוביל הוא שגופי תאורה לדים הם הרבה יותר חסכוניים ובטוחים מאשר נורות ליבון שנחשבות לנורות לא איכותיות. דוגמא לכך היא בעובדה שבעוד נורות לדים מחזיקות מעמד אלפי שעות, הרי שמנורות ליבון מתפוצצות מהר מאוד ודורשות החלפה תכופה.

יתרה מזו, גופי תאורה לד למטבח או לחדרים אחרים בבית, נחשבים הרבה יותר מעוצבים והרבה יותר יפים מאשר אורות ליבון, אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של גופי תאורה לדים, החל מגופי תאורה שקועים, גופי תאורה ספוטים, גופי תאורה בדמות חלוקי נחל ועוד. חשוב לציין שנורות לדים יכולים לקשט גופי תאורה לגינה וחצר כמו שהן ניתנות לשימוש במגוון חדרים לבית ולמשרד. מה שצריך לבחון זה שמדובר בגופי תאורה מתאימים מבחינת העיצוב והגודל שלהם וכן שהם מאירים באופן מתאים את שטח המקום.

השימוש ההולך וגובר בגופי תאורה לדים, הוא לא רק עניין טרנדי אלא גם עניין שהרשויות תומכות ומעודדות, בין היתר בזכות העובדה שמדובר בגופי תאורה בטוחים מאוד ולמעלה מכך, מדובר בגופי תאורה שהם ידידותיים לסביבה, הם לא מכילים רעלים ופולטים מעט חום ביחס לנורות ליבון. בהמשך לכך הם גם חוסכים עשרות אחוז בצריכת חשמל להבדיל מתאורת ליבון ועל כן הם נחשבים הרבה יותר ידידותיים לסביבה.

גופי תאורה לדים נחשבים לדבר החם ביותר בעולם התאורה ולכן אין זה פלא שאנחנו יכולים לראות אותם מקשטים מבני מגורים ומבני ציבור רבים. יועצי תאורה רבים ידעו להמליץ לכם על גופי תאורה לד למטבח או לכל חדר אחר בבית. כל מה שעליכם לעשות זה לבקש המלצה לגופי תאורה שיכולים להתאים לעיצוב הכולל של החדר בו אתם רוצים להתקין אותם.

לסיום, אתם מוזמנים ליצור קשר והיועצים של רזיאל תאורה ישמחו לעזור לכם לבחור גופי תאורה שונים שיתאימו לצרכים שלכם. הצוות של רזיאל תאורה הינו צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר והם ישמחו לחזור אליכם בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תאורה לפינות אוכל

Leave A Comment