גופי תאורה לבית

כיום עיצוב פנים אינו מותרות כבעבר אלא הכרח כי עיצוב זה משלב שני אלמנטים : אלמנטים פרקטיים ואלמנטים אסתטיים. חלק חשוב בכל פרויקט של עיצוב פנים מוקדש לתאורה וזאת מסיבה אחת : התאורה היא שיוצרת את האוירה בכל חלל. למעשה, כיום גופי התאורה הם חפצים מעוצבים לכל דבר ועניין ויש להם איכות דקורטיבית.
למעשה, באמצעות גופי תאורה לבית ניתן לקבוע את האוירה שתהיה בכל חלל מחללי הבית, למשל : אווירה אינטימית לחדר השינה, אוירה דינמית בסלון ובמטבח ועוד. לכן, מלאכת התאמת גופי תאורה לחללי הבית השונים היא עניין למומחים ומצריכה התחשבות במספר אלמנטים, למשל :

  1. משך השהות בחלל. למשל : אור חזק אינו מתאים לשהייה ארוכה.
  2. צבע האור
  3. סוג הנורה
  4. חומרים שמהם עשויים גופי התאורה

כתוצאה מכך כיום קיימים גופי תאורה לבית שמתאימים לשימושים שונים למשל : מנורות ניאון שמפיצות אור חזק ואחיד, ספוטים שממקדים את התאורה באזור מסוים ועוד. עקב מבחר זה נדרשת התאמה מקצועית של גופי התאורה לבית ע"י מומחים בתחום, למשל יועצי תאורה או חברות שמייצרות את הגופים הנ"ל.
חברת רזיאל תאורה מייצרת גופי תאורה אמנותיים לבית בהתאמה אישית ללקוחות ובמענה לדרישות ספציפיות. כל גופי התאורה שמיוצרים ע"י החברה הם איכותיים, חדשניים ומקצועיים כך שאתם מקבלים גופי תאורה לבית מהשורה הראשונה מבלי לוותר על שירות, מחיר ועל זמן הספקה מהיר.

לחברה יש חנות מפעל ואולם תצוגה חדש שפתוח לאדריכלים, יועצי תאורה, מעצבי פנים ולקהל הרחב. החנות נמצאת בסתת 18 באזור התעשייה במודיעין שידוע בשמו מרכז עינב או ישפרו סנטר. המקום נמצא בקרבת מחלף של כביש 6 והוא נגיש גם לבאים באמצעות הרכבת (תחנת פאתי מודיעין)
לחנות יש שעות פתיחה נוחות במיוחד : בימי חול מ-9 בבוקר ועד 8 בערב ובימי שישי מ-8 וחצי בבוקר ועד 2 בצהריים. החברה מתחזקת גם עמוד פייסבוק להתרשמות ממגוון הפרויקטים אותם ביצעה החברה וממגוון מוצריה. אנחנו בטוחים שהבחירה תהיה קשה אבל המומחים של רזיאל תאורה עומדים לרשותכם בכל שאלה.

Leave A Comment