גופי תאורה זולים

אם אתם מעצבים את בונים בית אתם כבר יודעים שזו מלאכה מורכבת מסיבה אחת : מוצרים איכותיים לבית עולים ביוקר. בתחום גופי התאורה המצב מורכב יותר עקב שני פרמטרים חשובים שמשפיעים על המחיר :

  • פרמטר מספר 1 – המחיר של גופי תאורה משתנה בהתאם לחלל אותו הם מאירים : סלון, מטבח, חדרי שינה ועוד.
  • פרמטר מספר 2 – המחיר של גופי תאורה משתנה בהתאם לאוירה שהם יוצרים אוירה : אוירה אינטימית בחדרי השינה, אוירה דינמית במטבח ועוד.

עם זאת, כיום ניתן לרכוש גופי תאורה זולים שמשלבים פרקטיות ואסתטיקה מבלי לוותר על האיכות. כמו בכל גופי התאורה, גם גופי תאורה זולים לכאורה מצריכים התאמה לחלל שבו יותקנו בהתאם למספר אלמנטים, למשל  :

  1. סוג החלל (מטבח, סלון, חדר שינה וכו') והזמן שבו שוהים בחלל זה
  2. צבע האור המבוקש : צהוב, שקוף וכו'.
  3. סוג הנורה המתאימה : לד, ליבון, ניאון וכו'.
  4. חומרי הגלם שמהם עשוי גוף התאורה : פלסטיק, זכוכית, מתכות וכו'.

אמנם התאמה של גופי תאורה לחלל קיים היא האופציה הזולה מבחינה כספית, אבל כיום ניתן לרכוש גופי תאורה זולים בהתאמה אישית כדי להבטיח התאמה לעיצוב הבית. זוהי אופציה ייחודית ואחת החברות שמתמחות בכך היא חברת רזיאל תאורה ממודיעין.
חברה זו מייצרת גופי תאורה זולים שמשלבים חדשנות, מקצועיות ואיכות ועדיין שומרת על טווח מחירים שפוי. בנוסף, אתם תיהנו משירות מקצועי ואדיב, מזמן אספקה מהיר ומאולם תצוגה מרשים וחדש במיקום שהוא פשוט מושלם.
מיקום אולם התצוגה בסתת 18 מודיעין הוא אידיאלי כי הוא נגיש למגיעים ברכבת וברכב. אולם התצוגה משלב בתוכו את חנות המפעל והוא פתוח לכולם : לאנשי מקצוע כמו מעצבי פנים ואדריכלים ולקהל הרחב שמשפץ או בונה את ביתו.

בנוסף, שעות הפעילות של המקום הן נוחות : בימי חול מ-09:00 ועד 20:00 ובימי שישי מ-08:30 ועד 14:00. לרשותכם גם עמוד פייסבוק עם מגוון מוצרים, קולקציות ומבצעים. אז מי אמר שגופי תאורה איכותיים ומעוצבים חייבים להיות יקרים?

Leave A Comment