לגופי תאורה יש משמעות גדולה בעיצוב פנים של משרדים, זו הסיבה שבעלי משרדים גם משקיעים ברכישת גופי תאורה כסף רב. לא משנה אם מדובר בגוף תאורה למנורה עומדת, מנורת קיר או תקרה, הרי שיש להם חשיבות גדולה בעיצוב החלל בו הם נמצאים.

כשמדובר על גופי תאורה למשרדים, אפשר להניח שמדובר בגופי תאורה שונים מאשר אלו שנמצאים במבנה פרטי. יש לכך מספר הסברים, ראשית, המשרד אמור להקנות מראה ייצוגי יותר, מראה נעים והכי חשוב ליצור תחושה רצינית, בבית אפשר ללכת על גופי תאורה עם ניחוח יותר סמלי ופחות רציני. שנית, גופי תאורה למשרד אמורים להיות פרקטיים, בסופו של דבר העיצוב שלהם אמור לשרת את היעילות ולאפשר עבודה בצורה פשוטה ונוחה. לעומת זאת בבית, אפשר שהעיצוב יהיה חזות הכל, וניתן להזניח מעט את הנושא של היעילות.

כיצד בוחרים גופי תאורה למשרדים
ישנם כמה כללים כיצד לבחור גופי תאורה למשרד. ראשית, יש לבחון את המיקום בו אנחנו מציבים את גוף התאורה. חשוב שהמיקום יהיה מחד במקום שיספק מספיק אור, מאידך, שלא יסנוור, שלא יפריע לעבודה, וכן שלא יצור חום גבוה מדי שיפריע בזמן העבודה.

שנית, התאמה לחלל המשרד. אחת הבעיות שאנשים רבים לא מתייחסים אליהן היא, שגופי תאורה אמורים להתאים לחלל המבנה בו הם מותקנים כך הם יכולים לספק מספיק אור לכל השטח. אחרת מה שעלול לקרות הוא, שהאור לא יגיע לכל המקומות, דבר שיגרום לאנשים לאמץ את העיניים בשביל לראות, עבודתם ובריאותם תפגע.

שלוש, עיצוב. גופי תאורה מגיעים היום בעיצובים שונים. במשרדים של מעצבים או חברות צעירות נמצא גופי תאורה בעיצוב צעיר, רענן ייחודי, במשרדים של רואי חשבון או עורכי דין, סביר יותר למצוא גופי תאורה שמרניים, לא בהכרח אומר שהם יהיו פחות יפים, אך הם לא יגיעו בצבעים בהירים מדי ולא בעיצוב צעקני, זה מתקשר למה שציינו בפסקה השנייה. משרד עורכי דין צריך להיות ייצוגי, משרד מעצבים צריך להוכיח שהוא מעוצב בצורה יפה וחדשנית, בכל זאת מדובר במשרד עיצוב.

אם אתם רוצים לקבל עוד טיפים ומידע נוסף אודות גופי תאורה זה הזמן לפנות לרזיאל, חנות לגופי תאורה אשר גם עוזרת למשרדים שונים לבחור גופי תאורה מתאימים. זה הזמן לפנות לצוות החנות, לקבל המלצות חמות ולרכוש גופי תאורה למשרד אשר יכולים להתאים לצרכים שלכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תאורת לד דקורטיבית

גופי תאורה